Поліцейський звинувачує мера Христинівки у рукоприкладстві

19 січня 2017, 13:30

e978477fdc76f20fc648f748c8916f9ed155a705Черговий скандал назріває у Христинівці. Як повідомляє видання "Вечірня Умань", старший сержант христинівської поліції  Сергій Шумко заявляє про те, що міський голова Микола Наконечний обізвав та вдарив його у поліцейському відділку.  

Як повідомляє "Вечірня Умань" почалося все у караоке-барі «Йо-Майо», де відбувся конфлікт за участі брата мера Христинівки - Василя Наконечного.  Довелося викликати поліцію.

Поліція на місце подій прибула за 5 хвилин, та навіть люди у формі не вгамували чоловіків. За словами старшого лейтенанта христинівської поліції  Сергія Шумка, вся агресія перекинулась на них.

Щоб одягнути на молодиків наручники довелося викликати підмогу. На місце подій прибув заступник поліції Христинівки та мер міста Микола Наконечний.

«Після того, як Василь вдарив мене в груди, ми виклинали підмогу. Слідом за патрульними приїхав і мер міста. Микола Наконечний, не розібравшись в ситуації, почав обзивати поліцію хабарниками, стверджуючи, що його брат чесний громадянин якого ми безпідставно затримуємо,» - розповідає Сергій Шумко.

Розбірки між поліцією, молодиками і мером міста продовжились у відділку, за словами потерпілого Сергія Шумка, саме в кабінеті начальника поліції він наткнувся на кулаки від мера міста.

«Микола Наконечний обізвав мене мраззю, плюнув в обличчя та вдарив потилицю. Подальший розвиток конфлікту попередив начальник поліції та інші працівники, що знаходились в кабінеті,» - зазначає полісмен Сергій.

В свою чергу, мер міста Христинівки Микола Наконечний, запевняє, що працівника поліції він не обзивав і не бив. А з приводу конфліктної ситуації з братом коментарів не дає, адже слідство ще триває.

Як повідомили в прес-центрі уманської поліції, за даним фактом відкрито 2 кримінальних провадження: стаття 342. Опір правоохоронним органам та стаття 345  Погроза або насильство щодо працівника поліці.

Поки триває слідство всі підозрювані написали розписку про невиїзд.

Поділитись

Коментарі

Вгору