Працівники залізничної галузі можуть подорожувати, оздоровлюватися і отримувати бонуси

17 червня 2018, 18:50

З метою допомоги в укомплектуванні актуальних вакансій сигналіста, агента комерційного та прийомоздавальника вантажу та багажу на Залізничній станції Черкаси виробничого структурного підрозділу Шевченківської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», Черкаський міський центр зайнятості організував День відкритих дверей у роботодавця. У заході взяли участь 13 осіб.

Зустріч розпочалась з виступу директора міського центру зайнятості Оксани Щербак: «На сьогодні перед службою зайнятості стоїть досить важливе завдання – сприяти оперативному та якісному укомплектуванню вакансій на одному з найбільших підприємств країни. Тому ми прагнемо залучати якомога більше шукачів роботи до різноманітних заходів з метою поширення інформації про актуальні вакансії. Про що свідчить участь у сьогоднішньому заході людей, які дізналися про проведення зустрічі з роботодавцем з офіційних інтернет-ресурсів служби зайнятості».

Продовжив розмову керівник підприємства Василь Романько, ознайомивши учасників з основними пільгами, які пропонує ПАТ «Укрзалізниця» своїм працівникам: «Співробітники «Одеської залізниці» мають можливість проходити оздоровчі курси в санаторіях-профілакторіях, які розташовані в різних куточках нашої країни. Більшу частину витрат на оздоровлення компенсує підприємство. У відомчих дитячих таборах Залізничної станції, які знаходяться в Черкаській області, оздоровлюються та відпочивають діти наших робітників, відповідно - більшість витрат бере на себе роботодавець. Також приємним бонусом для працівників залізничної сфери є можливість використання 4 безкоштовних квитків протягом 1 року за 4 напрямками – приміському, по Україні, до країн колишньої СНД та у будь-якому напрямку Одеської залізниці».

За словами Василя Романько, середній розмір заробітної плати на підприємстві становить 4,0-5,5 тис. грн, але активно ведуться переговори на державному рівні щодо можливості її збільшення. Крім цього, один раз на рік працівник отримує матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, а також додаткові виплати, якщо виникає скрутна життєва ситуація. У якості мотивуючої складової, робітник щороку отримує грошові винагороди у розмірі від 5 до 40%, в залежності від трудового стажу на підприємстві.

Учасники заходу зацікавились пропозицією роботодавця, і як результат – двоє осіб залишили свої контактні дані, а ще п’ятеро виявили бажання особисто відвідати робочі місця, на які проводиться підбір персоналу.

Черкаський МЦЗ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору