Подорожчання проїзду у Черкасах відкладається

05 червня 2014, 16:52

Цього тижня виконавчий комітет Черкаської міської ради не затвердив новий тариф на проїзд у громадському транспорті нашого міста. Причина — недостовірні розрахунки, надані деякими перевізниками, інформує vechirka.net.

— Сьогодні триває розгляд регуляторного акту, який може затягтися до трьох місяців. Ми надрукували рішення про підняття тарифу до 3 гривень, отримали зауваження від городян та пропозиції, сьогодні розглядаємо їх та перевіряємо надані перевізниками розрахунки, — коментує заступник директора департаменту економічної політики та розвитку Людмила Гуріненко.

Під час перевірки посадовці переконалися - новий тариф на проїзд у Черкасах аж ніяк не може становити запропоновану підприємцями ціну.

Нагадаємо, приватні перевізники пропонували підняти ціну на свої послуги від 4 до 5,50 грн. На сьогоднішній день у міськвиконкомі стверджують, максимум вартість проїзду у міських автобусах може складати 3 грн. Наразі триває перевірка пасажиропотоку на різних маршрутах міста та реальних доходів, отримуваних підприємцями. Орієнтовно за два-три тижні міськвиконком може остаточно затвердити новий тариф.

Поділитись

Коментарі

Вгору