Обласну владу шокувала кількість очікуваних переселенців зі Сходу

05 червня 2014, 17:22

В. о. заступника голови адміністрації президента України Андрій Сенченко днями заявив про готовність Черкащини прийняти 22 тисячі переселенців з Криму та Сходу України. Проте Черкаська обласна влада про такі цифри ще навіть не чула і дуже сумнівається, що мова взагалі йшла про нашу область.

Про це сьогодні під час прес-конференції зазначила голова обласної ради Валентина Коваленко. 

- 22 тисячі – це дуже велика цифра для області. Я сумніваюсь, що ми б могли прийняти таку кількість. Адже, окрім житла, переселенцям потрібно дати ще роботу. Хоча на Черкащині хати по селах пустують, - прокоментувала Валентина Коваленко.

За її словами, наразі влада моніторить, де в області можна розселити біженців з Криму та Сходу.

- Учора мені зателефонували з Ротмистрівки, там є 17-квартирний будинок, який зараз пустує. Його необхідно трохи доробити, провести внутрішні роботи і там можна буде не лише поселити людей, але й дати їм роботу. Мої сусіди у Білозір'ї також учора звернулися до мене і сказали, що мають можливість допомогти. Практично по кожному району ми кинули клич, щоб люди допомогли з житлом для переселенців. Зараз є питання по гуртожитках, пропонують оздоровчі бази, де не задіяні діти, але де можна розселяти людей, - наголосила голова облради.

Також вона повідомила, що на найближчій сесії буде ініційовано виділення коштів на допомогу переселенцям.

Поділитись

Коментарі

Вгору