Подбайте про безпеку рідних: телеком-поради «Київстар»

23 липня 2014, 09:08

Експерти «Київстар» надали поради абонентам щодо того, які мобільні послуги допоможуть подбати про особисту безпеку і безпеку рідних. Кожен абонент вільний обрати той інструмент, який йому найбільше до вподоби і відповідає технологічним можливостям телефону.

Олександр Галушко, менеджер додаткових послуг «Київстар», рекомендує підключити «Маячок» – послугу, яка дозволяє визначати місцезнаходження близьких і дуже корисна, коли, наприклад, батьки хочуть довідатися, де гуляє їхнє чадо, або потрібно знайти родичів, які заблукали в незнайомій місцевості. Послуга працює на базі технології LBS (Location Based Service), тобто використовує можливість мережі визначати місцерозташування абонента за сигналами, які відправляють базові станції. Точність позиціювання при цьому зазвичай складає 200 метрів, але якщо у вашої дитини звичайний малобюджетний телефон, на якому неможливо встановити додатки, що працюють із GPS-системами навігації, то «Маячок» стане вам у нагоді. За словами Олександра, за 5 років існування «Маячка» абоненти «Київстар» надіслали більше 30 млн запитів щодо місцезнаходження своїх близьких.

Марина Піскарьова, менеджер з розвитку нового бізнесу «Київстар», рекомендує власникам смартфонів встановити додаток bSafe, який можна знайти в магазині ігор і додатків AppClub від «Київстар». Він дозволяє користувачам подавати сигнал SOS у разі небезпечної ситуації та сповістити своїх «захисників» про необхідність допомоги. «Захисники» – це родичі і друзі, які отримають текстове повідомлення із місцезнаходженням близької людини. Окрім цього, додаток в екстреній ситуації ініціює дзвінок на номери «захисників». Серед користувачів AppClub додаток bSafe встановили майже 2,5 тисячі абонентів «Київстар».

«Батьки, які бажають довірити питання безпеки своєї дитини спеціалістам, можуть звернутися до спеціалізованих компаній – служб охорони, – розповідає Олексій Васькевич, спеціаліст по роботі з бізнес-клієнтами «Київстар». – Охоронні компанії пропонують більш професійний підхід до забезпечення безпеки ваших близьких і використовують для цього GPS-трекери. Невеликий пристрій можна покласти, приміром, дитині в рюкзак перед школою. Координати передаються через мобільний інтернет у диспетчерський центр компанії, яка надає послугу, а також доступні клієнту на веб-сторінці сервісу. Там же також можна переглянути історію маршрутів. Крім того, трекер оснащений тривожною кнопкою, аби користувач зміг покликати на допомогу в екстреній ситуації. Відстеження пересування можливе завдяки технології машинної взаємодії (M2M), передача даних здійснюється за допомогою вбудованих у трекер SIM-карток».

Подивитися відеосюжет з рекомендаціями експертів «Київстар» можна за посиланням.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про «Київстар»

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги  зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.

Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Мобільна мережа «Київстар» – одна з найкращих у Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж.

Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 46 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» понад 16 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: www.kyivstar.ua

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору