Правий Сектор збирає допомогу для бійців АТО

23 липня 2014, 09:14

«Правий Сектор Черкащини» працює над забезпеченням бійців, котрі ведуть боротьбу з тероризмом на Сході.

Протягом останніх п’яти місяців члени організації, які лишаються в області, збирають допомогу для наших захисників.

- Ми відправили на Схід близько п’яти тонн різноманітної продукції для наших земляків, котрі боронять Черкаську землю на теренах Донбасу. В нас зараз працює система збору допомоги по селах, адже багато хто в сільській місцевості хоче допомогти нашим військовим, але не мають такої можливості, - говорить голова Канівської районної організації «Правого Сектору» Олександр Пінчук.

Зараз сформований новий батальйон «УНСО» , який буде нести службу в зоні АТО. «Правий сектор» оголосив повну мобілізацію до лав цього формування.

- За п’ять днів до нас звернулось, тільки з м. Черкаси, близько двадцяти добровольців. Багато людей бажають пройти вишкіл на базі батальйону «УНСО» без подальшого відправлення в зону АТО. Але ми вимушені їм на даний момент відмовляти адже головна мета - це навчання та вишкіл захисників Батьківщини, котрі готові зараз взяти зброю до рук, – говорить голова обласної організації «Правий Сектор» Андрій Черевань.

Черкащанам, які відправляються на Схід в зону АТО, не вистачає в повній мірі амуніції та побутових речей. Тому Правий Сектор закликає всіх, хто здатен допомогти нашим бійцям, але не може брати активну участь в бойових діях, приносити необхідні речі до нашого офісу за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка 266/1, каб. 503.

Поділитись

Коментарі

Вгору