Почесний донор крові з Черкащини отримав нагороду ДонорUA Awards 2023

13 червня 2023, 15:10

47 донорів крові стали лауреатами щорічної премії ДонорUA Awards. Церемонія нагородження відбулася 11 червня на Подолі у Києві. Є серед нагороджених і мешканець Черкащини. Захід присвячено Всесвітньому дню донора, що відзначають 14 червня. 

Цьогоріч нагороди отримали Почесні донори - цей статус держава присуджує тим, хто здав понад 40 доз цільної крові або понад 60 доз плазми. Є серед лауреатів і один Заслужений донор, який за своє життя здав компоненти крові більше 100 разів. Пан Олександр - у війську, тож відвідати церемонію не зміг, проте свою нагороду отримає поштою вже незабаром, як і інші донори, що не мали змоги долучитися до заходу. І навіть перебуваючи у лавах Сил оборони, чоловік продовжує регулярно здавати кров, як і ще 9 українських захисників, що є лауреатами цьогорічної премії.  

Серед нагороджених — мешканці Сумщини, Дніпропетровщини, Рівненщини, Закарпаття, Чернігівщини, Хмельниччини, Харківщини, Черкащини, Полтавщини та Київщини, Запорізької, Івано-Франківської, Чернівецької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської областей.  

19 донорів змогли відвідати церемонію особисто. Під час церемонії лауреати отримали подарунки від ДонорUA та Gelius Ukraine.  

ДонорUA закликає реєструватись на сайті та дізнавайтеся про всі актуальні можливості для донорів.  Як отримати звання і що це дає донору, читайте ТУТ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору