Поблизу Черкас браконьєри наловили червонокнижної риби на понад півмільйона гривень

19 листопада 2020, 18:01

Неподалік села Червона Слобода затримали промислових рибалок, які виловлювали у Кременчуцькому водосховищі червонокнижну рибу і завдали державі збитків на більше ніж 640 тисяч гривень.

- Близько 22 години виявили рибалок, які ловили рибу у забороненому місці 8 сітками. У їхньому човні ми виявили 233 лящі, 53 судаки, а ще тарань і навіть прісноводну стерлядь з родини осетрових, яка занесена до Червоної Книги України. Збитки, завдані рибним запасам водосховища – 641 тисяча гривень, – розповідають у рибоохоронному патрулі.

На браконьєрів складено протокол про адміністративне правопорушення, на місце було викликано працівників Нацполіції для проведення слідчих дій. Розглядається питання щодо відкриття кримінального провадження за незаконний рибний промисел. А човен, знаряддя лову та добуті водні біоресурси вилучено працівниками поліції

Загалом тільки за останній місяць збитки, завдані рибному господарству, склали 1 127 194 грн. За цей період державні інспектори провели 136 рибоохоронних рейдів, викрили 270 порушень природоохоронного законодавства, склали 79 протоколів, оформили 107 актів виявлення та вилучення безгосподарського майна і виписали штрафів на суму 18 785 грн.

Наразі 81 справу передано до судів для притягнення браконьєрів -рибалок до адміністративної відповідальності.

За інформацією пресслужби обласного рибоохоронного патруля

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору