В Україні назвали найкращих постачальників електроенергії

19 листопада 2020, 17:50

Аналітичний центр DiXiGroup в рамках проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору» склав рейтинг електропостачальників. За оцінкою незалежних експертів, у трійку лідерів увійшла компанія YASNO Київські енергетичні послуги, яка нещодавно відкрила енергоофіс для обслуговування бізнес-клієнтів у Черкасах.

У моніторингу досліджували роботу 50 найбільших електропостачальників країни. Оцінювали онлайн-сервіси, комерційні пропозиції, інформування клієнтів, прозорість та ділову активність.

- YASNO щодня рухається вперед: ми розвиваємо дистанційні сервіси, пропонуємо клієнтам нові енергоефективні рішення, підвищуємо якість обслуговування онлайн та офлайн. Так, для корпоративних клієнтів Черкас ми створили комфортний енергоофіс за адресою бул. Шевченка, 336, де можна укласти договір та отримати консультацію фахівців. Зараз для підприємців, які оберуть постачальником YASNO, діють спеціальні умови на перші 4 місяці співпраці, - сказав директор YASNO у Києві Віктор Мельников.    

Укласти договір з одним із лідерів рейтингу електропостачальників можна також дистанційно на сайті, обравши регіон розташування бізнесу «Черкаська область» та розділ Електроенергія / Замовити послугу. Для нових клієнтів YASNO забезпечує спрощену процедуру укладання договору та надає допомогу на кожному етапі: від підготовки пакету документів до врегулювання відносин з оператором системи розподілу, до мереж якого підключені об′єкти клієнта.

Довідково: YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору