Платив копійки: на Золотоніщині у власника бази відпочинку відібрали землю

22 жовтня 2022, 13:10

Прокуратура домоглася у суді відмови в поновленні оренди земельної ділянки під базу відпочинку на Золотоніщині. Підприємець користувався землею, але майже не платив податки.

Господарським судом області відхилені вимоги підприємця у продовженні користування земельною ділянкою комунальної власності, наданої під розміщення бази відпочинку поруч зі ставом на околиці села Домантове.

Встановивши факти тривалого користування підприємцем земельною ділянкою без правовстановлюючих документів, сплату лише мізерної суми коштів за неї до бюджету, наявність справедливих заперечень уповноваженого державою розпорядника цієї землі щодо продовження договірних відносин, прокурором здійснено вступ до розгляду судом господарської справи за позовом підприємця.

Правову позицію прокурора щодо заперечення позовних вимог, які суперечать земельному законодавству, підтримано господарським судом Черкаської області та відмовлено у задоволенні позову громадянина.

Таким чином земельна ділянка підлягає поверненню місцевій територіальній громаді, яка має нею розпорядитись на більш вигідних для себе умовах.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору