Півстисячі безробітних черкащан розпочали власну справу

13 листопада 2015, 07:05

Щоденно  спеціалісти служби зайнятості ведуть прийом громадян

З початку року за допомоги служби зайнятості роботу отримали понад 30 тис. громадян. За цей період 5,8 тис. роботодавців поінформували центри зайнятості області про наявність 32,3 тис. вакансій, що на 8,7 % менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат єдиного соціального внеску працевлаштовані 502 безробітні, у тому числі 182 особи, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці, та 320 осіб в пріоритетних видах економічної діяльності.

Започаткували власну справу завдяки отриманню допомоги по безробіттю одноразово 563 особи. Кожен другий колишній безробітний відкрив власну справу у сфері оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, кожен десятий – у професійній, науковій та технічній діяльності, стільки ж у сільському, лісовому та рибному господарствах.

Служба зайнятості також активно проводить роботу з навчання безробітних за актуальними професіями та спеціальностями. Так, навчання за понад 18 спеціальностями пройшли 7,9 тис. безробітних, що сприяло підвищенню їх конкурентоспроможності на ринку праці. До участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру були залучені 14,5 тис. осіб.

Матеріальне забезпечення. Станом на 1 листопада 2015 року кількість зареєстрованих безробітних становила 19,7 тис. осіб, з них 15,0 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у жовтні 2015 року складав 1 307,56 грн.

Поділитись

Коментарі

Вгору