Після загибелі дитини під Черкасами селяни домагаються встановлення світлофора

09 вересня 2016, 14:43
Фото з мережі

Фото з мережі

Понад півроку минуло після смертельного випадку у Червоній Слободі. Тоді на трасі, що розділяє село, ученицю місцевої школи збила машина. Освітній заклад знаходиться прямісінько над дорогою, яка обладнана лишень нерегульованими пішохідними переходами. Не один рік громада села добивається встановлення тут світлофора. Втім, справа досі не зрушила з місця, інформує ЧСН.

Водіїв не зупиняють, ані пішохідний перехід, ані жести пішоходів, ані діти, які стоять над дорогою, в очікуванні бодай якоїсь паузи в русі. Одна за однією, 100 кілометрів на годину цією трасою літають автівки.

Заступник директора Червонослобідської школи №2 Валентина Дяглюк, каже: тут світлофори були, втім у 90-х роках їх демонтували. Тож уже не один рік адміністрація школи разом із батьками добиваються встановлення нових.

Дорога ця державного значення і знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг Черкаської області. Втім, у цій структурі нас запевнили, що встановлення світлофорів у їхні обов’язки не входить.

Для сільського бюджету півмільйона гривень, а саме така вартість одного світлофора, - сума не підйомна. Та й виділення таких грошей із гаманця сільради можуть розцінити, як нецільове використання коштів, переймається сільський голова Червоної Слободи Зінаїда Міхайленко. Каже проблему можна вирішити лише спільно.

А поки дорослі шукають гроші, з’ясовують хто і коли нарешті встановить на цій проблемній трасі світлофор, діти щохвилини наражаються на небезпеку.

Поділитись

Коментарі

Вгору