Після скандалу уманським військовим дали нормальний автобус без табуреток

08 травня 2015, 16:46

1431069662_vidpr

У відправці військовозобов’язаних з Уманщини, і справді виникли деякі труднощі. Насамперед, вони виникли через те, що клопотання про чергову відправку військових не надійшло завчасно, а всього за 2 години перед відправкою. А також, те що ТОВ «Круїз-авто» надав автобус для відправки не заправлений, як це повинно бути, інформують Новини Черкас.

Нагадаємо, тиждень тому мобілізованих уманчан відправляли до Львова на… табуретках.

Проте, Уманських військовозобов’язаних, в кількості 25 осіб, 21 квітня вчасно доставили до навчального центру на Львівщині автобусом «Еталон», які надав ТОВ «Круїз-авто». Автобус був заправлений дизельним паливом за активного сприяння голови Уманської райдержадміністрації Віталія Олійника.

Нагадаємо, що відповідно до «Програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, виконання завдань з мобілізації, поповнення місцевого матеріально технічного резерву та забезпечення безпеки громадян на 2015 рік» було закладено кошти на перевезення військовозобов’язаних. Так, з районного бюджету виділили 36 тис. грн., але згодом на сесії районної ради додали ще 50 тис. грн. Тобто на 2015 рік передбачено 86 тис. грн.

Варто також відзначити, що впродовж 4-ї хвилі мобілізації з районного бюджету використали 33 тис. грн., які були оплачені ТОВ «Круїз-авто» за наданні послуги для перевезення військових. Згідно програми, всі оплати послуг здійснювалися після надання послуг по акту виконаних робіт.

Поділитись

Коментарі

Вгору