Мобілізованих уманчан відправляли на табуретках їхати до Львівщини

28 квітня 2015, 23:31

924372

700 км… на табуретках. Відправка мобілізованих уманчан до навчального центру на Львівщині, обернулася скандалом – уманська РДА хотіла у дальню поїздку відправити бійців у шкільних автобусах. При цьому, вони навіть не порахували кількість місць – бійцям, яким не вистачило крісел, запропонували їхати на табуретках… Матері і дружини мобілізованих підняли скандал, інформує Вечірня Умань.

Про ситуацію, що сталася при відправлення хлопців на навчання написала Олена Вербицька на своїй сторінці «Facebook».

«Приходит автобус, загружаются, шорох, движение, прощание, приказ - выгружаются.

Приходит второй автобус!!! - "Школьный Богдан"!!! Загружаются. Мест 24, а бойцов 26+ 2 водителя, какая-то морда в камуфляже из военкомата приказала табуретки принести. Ставят табуретки в проходе.

Мужики молча загружаются. Тут до тёток дошло, что ехать 700 км.!!!
Одна зашла в автобус, дает команду - Всем на выход!!!
Мужики молча - выгружаются. Она к военкому - маты, маты, маты... давай другой автобус, иначе сам ща у меня в госпиталь поедешь...
Надо было видеть морды вояк из военкомата))) Автобус нашли, талоны на бензин ей показали, так как она упорно не хотела им верить, мол, сейчас за город вывезут и пересадят опять в школьный автобус», - написала Олена.

1

Зазвичай, транспорт для перевезення мобілізованих чоловіків на навчання   до Львівської області надає безкоштовноТОВ «Круїз-Авто». Пальне по черзі надають керівництво Уманської міської ради та Уманської райдержадміністрації. Цього разу заправити автобуси повинно було керівництво Уманської райдержадміністрації в особі Віталія Олійника.

- Нам із військкомату зателефонували і попрохали надати автобуси на ту кількість мобілізованих, яка була. Ми так і зробили. Дали два автобуси. Приїхали до військкомату, проте керівництво Уманської райдержадміністрації не надало нам  ні коштів, ні талонів на пальне та відмовилося від наших автобусів, - розповідає директор ТОВ «Круїз-Авто» Віктор Бойко. – Натомість вони пригнали два шкільних автобуси. А коли виник конфлікт, то вже Віталій Олійник звернувся знову до нас і надав талони на пальне.

Голова Уманської райдержадміністрації Віталій Олійник коментувати ситуацію відмовився. Для спілкування із журналістами новоспечений чиновник виділив лише два дні: у понеділок о 15,00 та у четвер в кінці робочого дня. У інший час попрохав не турбувати….

Це вже 21 відправлення мобілізованих з Умані. До приходу Віталія Олійника скандалів із відправкою героїв не було…

Поділитись

Коментарі

Вгору