Підвищення тарифів на ЖКП: у Мінсоцполітики запевняють, що одержувачі субсидій не відчують зростання цін

30 грудня 2020, 10:04

фото тематичне

Одержувачі субсидій не відчують підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Таку заяву зробили у Міністерстві соціальної політики України.

- При діючій системі надання субсидії всі 3,1 млн домогосподарств, які отримують субсидію, жодним чином не відчують підвищення тарифів, оскільки це покриється збільшеним розміром субсидії, - наголосили у відомстві.

У Мінсоцполітики зазначили, що ті домогосподарства, які раніше не користувалися субсидіями, але у разі зростання витрат на комуналку їм важко оплачувати ЖКП, можуть звернутися за оформленням субсидії. Зокрема дистанційно, через веб-сайт або заповнивши заяву і декларацію, і надіславши її поштою до органу соціального захисту населення.

- Крім цього, майже 1,8 млн сімей користується пільгами при оплаті ЖКП і мають знижку від 25 до 100 відсотків залежно від категорії пільговика, - додали в міністерстві.

Поділитись

Коментарі

Ольга :

А вони не задумувалися, що між олігархами, які сплачують комунальні за завищеними тарифами і людьми середньої ланки (які вимушені залишитися без субсидій по деяким обставинам) – величезна прірва?! І от як раз ці люди ДУЖЕ відчують таке підвищення – газ утричі, світло удвічі, проїзд на 50%, тепло, воду, тощо…Просто вони стануть бідними і % таких людей скоро взагалі буде зашкалювати! Дратує, як журналісти бігають із мікрофоном і чіпляються до людей, скільки вони витрачатимуть на новорічний стіл? А більшість навіть взагалі не планує святкувати! Про яке олів”є, “шубу” та мандарини йдеться? Нехай спитають, у цих людей взагалі є ЩО ПОЇСТИ?? На такі радикальні зміни ніхто не чекав. Навіть при 5-му президенті не було так скрутно.

олексадр :

Навiть при п”ятому,ну з вами все зрозумiло.Ви й такi як ви вибрали це нещастя президентом,ну тепер головне не заляпайтесь.

Олена :

Із Новим роком вас! І нехай та клята війна, яку Порошенко обіцяв закінчити за 2 тижні, нарешті закінчиться! І нехай ніхто “не заляпається” у Новому році ні при яких обставинах при жодному президенті, не тільки в Україні!! А люди стануть добрішими.

Вгору