Підозрюваний у вбивстві черкащанина може втекти за кордон, – адвокат батьків вбитого

25 січня 2017, 09:41
Фото: Про Все

Фото: Про Все

У Соснівському суді Черкас розпочався розгляд справи щодо вбивства 29-річного Сергія Бондаренка біля нічного клубу. На початку засідання адвокат батьків вбитого оголосила клопотання щодо зміни запобіжного заходу для підозрюваного Іллі Новікова із домашнього арешту на тримання під вартою. Захисник підозрюваного називає це помстою щодо свого клієнта.

Адвокат родини Наталія Карюк зазначачила, що під час попереднього судового засідання підозрюваному було подовжено запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, але тоді з'ясувалося, що він не носить електронний браслет.

- Тому ми звертаємось щодо зміни запобіжного заходу на тримання під вартою, - зазначила адвокат.

Також вона зауважила, що існують чимало ризиків, якщо не застосувати арешт.

- Встановлено, що у підозрюваного є закордонний паспорт, який дійсний до 2021 року, а його мати працює в Іспанії, тому є ризики, що Новіков може уникнути слідства, виїхавши за кордон. Окрім того, є ризик, що він може виїхати на окуповану територію. Після обрання запобіжного заходу він мав здати паспорти слідчому, - каже адвокат.

Однак, за її даними, паспорти не були здані.

Натомість захисник підозрюваного Василь Демчик вважає, що клопотання про зміну запобіжного заходу є помстою щодо його клієнта. Він зазначив, що доказів порушення підозрюваним процесуального провадження не було. За його словами, Новіком здав паспорти слідчому.

Поділитись

Коментарі

Vlad сказав:

А наш шановний суддя Бащенко С.М до він цар в цьому місті кого як хоче так і судить!!!! Хто більше дасть той і прав!!!

Вгору