Прокуратура розбиратиметься, чому на підозрюваному у вбивстві черкащанина не було браслета

16 січня 2017, 16:35
Фото: Про Все

Фото: Про Все

Сьогодні відбулося підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням мешканця м. Черкаси у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 296 КК України (хуліганство) та ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Нагадуємо, що чоловік обвинувачується у тому, що 15.10.2016, близько 4 години, неподалік від ресторану-клубу «Reflection», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час сварки на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, умисно наніс 29-річному жителю м. Черкаси декілька ударів в область голови та тулуба, унаслідок чого потерпілий отримав небезпечні для життя тяжкі тілесні ушкодження, від яких помер у лікарні.

У ході судового засідання запобіжний захід, обраний обвинуваченому під час досудового розслідування, а саме, цілодобовий домашній арешт із застосуванням електронного засобу контролю, продовжено до 60 діб.

Крім цього з’ясувалося, що у порушення ухвали слідчого судді, раніше обраний запобіжний захід виконувався неналежним чином, а саме працівниками поліції з незрозумілих причин не застосовано електронний засіб контролю.

З урахуванням викладеного, Черкаською місцевою прокуратурою перед керівництвом Головного управління Національної поліції в Черкаській області ініційовано проведення службової перевірки за вказаним фактом та притягнення винних осіб до відповідальності.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору