Підозрюваний у смертельній ДТП вимагає відводу судді (фото, відео)

21 травня 2019, 13:57

Станіслав Вієру, який обвинувачується у спричиненні смертельної ДТП в середмісті Черкас і вже четвертий рік сидить у Черкаському СІЗО, заявив про відвід судді.

Обвинувачений під час сьогоднішнього засідання, на якому мали почати розглядати нові обставини, звинуватив суд у навмисному затягуванні справи та влаштував словесний конфлікт із суддею та представником прокуратури.

На початку засідання захисник обвинуваченого, адвокат Юрій Побиванець, заявив клопотання сторони захисту про відвід судді Калашника. Адвокат аргументував це клопотання тим, що сторона захисту не довіряє суддям Соснівського районного суду Черкас.

- Ми вже зверталися до суду із заявою про те, що в ході засідання по нововиявленими обставинами необхідно допитати свідків сторони захисту. Цей суддя (Калашник В.Л. - ред.) відмовив нам у цьому, - повідомив Юрій Володимирович. - Клопотання про відвід судді було нами заявлено у зв'язку з тим, що цей суддя може розглядати справу упереджено, оскільки мій підзахисний неодноразово звинувачував його у порушеннях.

Натомість, представник державного обвинувачення, заступниця начальника прокуратури Черкаської області Вікторія Дидич у коментарі "Про все" повідомила, що сторона захисту зловживає своїм правом на відвід судді.

- Ми вже понад два роки в суді розглядаємо клопотання Вієру і його адвокатів по нововиявленим обставинам. І кожного судового засідання новому судді сторона захисту заявляє відвід, - повідомила Вікторія Василівна.

Представник потерпілих, адвокат Юрій Радько переконаний, що Вієру і його захисник всіма доступними засобами намагаються перешкодити виконанню вироку, яким його було засуджено до 9 років позбавлення волі.

- Сторона захисту всіма доступними засобами намагається штучно створити умови, щоб вирок суду не виконувався. Відвід, який адвокат і обвинувачений вимагають, - це лише реалізація наданого їм права, а не підстава для цього. Це все навмисно робиться, щоб затягнути справу, - повідомив Юрій Миколайович у коментарі журналісту нашого видання.

Враховуючи клопотання Вієру і його адвоката, найближчим часом воно має бути розглянуто іншим суддею. Дата та час наступного засідання наразі ще не визначені.

Нагадаємо, 4-го жовтня 2015 року у Черкасах на перехресті вулиць Грушевського та Благовісної автомобіль під керівництвом Станіслава Вієру спричинив трагічну ДТП, в якій постраждало 11 осіб, троє з яких загинуло. Сам винуватець ДТП зник з місця пригоди і його розшукували правоохоронці, які вже 9-го жовтня затримали підозрюваного,  коли останній переховувався у свого знайомого. За вчинене чоловіку світить позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. Протестуючи проти вироку суду і намагаючись привернути увагу до своєї персони, Станіслав Вієру у березні цього року здійснив спробу самогубства у камері слідчого ізолятора.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору