Підозрюваного в організації вбивства журналіста Василя Сергієнка залишили під вартою

21 листопада 2018, 10:42

Підозрюваного в організації вбивства журналіста Василя Сергієнка залишили під вартою

У середу, 21 листопада, Соснівський районнний суд міста Черкаси змінив запобіжний захід для Вадима Мельника, підозрюваного в організації убивства журналіста та громадського активіста Василя Сергієнка. Мельника залишають під вартою з 21 листопада 2018 року на 60 діб, пише "ВиЧЕрпно".

- Цьому рішенню передувало понад 10 годин слухання справи, втеча адвоката, його повернення назад, зображення "поганого самопочуття" не лише підозрюваним Мельником, а і його адвокатом Шадріним, - ділиться громадська активістка Діана Тяско.

Зрештою, судді таки змогли розглянути клопотання прокурора про зміну запобіжного заходу зі застави на тримання під вартою.

Нагадаємо, що підозрюваному в організації вбивства журналіста Василя Сергієнка змінили запобіжний захід.

У п'ятницю, 16 листопада, суддя Соснівського суду Черкас змінив міру запобіжного заходу організатору вбивства громадського діяча та журналіста Василя Сергієнка обгрунтувано підозрюваному Вадиму Мельнику, якого розшукували практично два роки.

За рішенням суду йому, як організатору, призначена альтернатива - застава у 2 млн грн, Горбенку, обгрунтованому підозрюваному одному з виконавців - 800 тис. грн.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору