Підозрюваному в організації вбивства журналіста Василя Сергієнка змінили запобіжний захід

17 листопада 2018, 15:19
Підозрюваному в організації вбивства журналіста Василя Сергієнка змінили запобіжний захід
Раніше ймовірному організатору викрадення та вбивства журналіста Василя Сергієнка було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Про зміну запобіжного заходу на своїй сторінці у "Facebook" повідомив перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін.

- У п'ятницю, 16 листопада, суддя Соснівського суду Черкас "привітав" всіх журналістів зі святом - змінив міру запобіжного заходу організатору вбивства громадського діяча та журналіста Василя Сергієнка обгрунтувано підозрюваному Вадиму Мельнику, якого ми розшукували практично два роки. За рішенням суду йому, як організатору, призначена альтернатива - застава у 2 млн грн, Горбенку, обгрунтованому підозрюваному одному з виконавців - 800 тис. грн. До речі, Мельник в ході слідчих дій замовника не назвав, - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що підозрюваних у викраденні та вбивстві журналіста Василя Сергієнка залишили під вартою.

Повернувшись з нарадчої кімнати судді оголосили рішення залишити підозрюваних під вартою ще на два місяці. Окрім того,  судді повернули до прокуратури обвинувальний акт на доопрацювання.

Зі слів заступниці відділу прокуратури Черкаської області Вікторії Дідич останнє збираються оскаржувати в апеляційному порядку, оскільки вважають, що вказані акти були складені правильно та з урахуванням чинного законодавства. Проте, пані Вікторія зазначила, що поки не буде вирішене це питання, наступне судове засідання у цій справі не може відбутися.

Коментарі

Вгору