“Тоді їм все сходило з рук”: підозрювані у підпалі людини на Тальнівщині поки на волі

14 лютого 2023, 16:59

На фото один із підозрюваних

Чоловіки, які у селі Кобринова Гребля підпалили односельця, поки на волі. Відомо, що вони намагалися домовитися із потерпілим, аби той не викликав поліцію.

На зверненні до правоохоронців наполіг староста Павло Козаченко.

"Чоловіка облили дизпаливом і підпалили, - розповідає для Про все Козаченко. - Потерпілий перебував у стані сп'яніння. Він сам це визнає. Я просив його, аби звернувся до правоохоронців. Він зам'явся, тому я сам зателефонував на 102. Цей чоловік теж не білий і пухнастий. Любить чарку перехилити. Але нікому зла ніколи не робив. Серед його кривдників були і неповнолітні. Мене вразила їхня жорстокість. Їх треба покарати по повній програмі. Вони мешканці цього села. За ними раніше теж не дуже хороші вчинки помічалися, але тоді їм все сходило з рук. В одного з них батько сидить, на скільки я зрозумів, у в'язниці. Їх не затримували поки".

Після інциденту один із підозрюваних виправдовував свою поведінку випитим алкоголем.

"Розмовляв після випадку із правоохоронцями, то ті переймалися, аби потерпілий за пляшку горілки не пробачив кривдників, - каже староста. - Але зараз такий варіант вже не пройде. Також вразила поведінка одного з них. Він оправдовувався перед жителями села, що був просто п'яним. Це людей обурило".

Нагадаємо, парубки підпалили одяг 44-річного чоловіка та виклали відео до інтернету. Потерпілий отримав легкі тілесні ушкодження.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору