Під Черкасами збудують сміттєвий полігон за 50 млн. грн.

19 вересня 2017, 08:23

6 вересня департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради оголосив  тендер на проведення першої черги робіт по будівництву полігону твердих побутових відходів, інформує "Інфоміст".

Наразі триває етап подання пропозицій. Сам аукціон повинен відбутися 25 вересня. Орієнтовна вартість робіт – 48,18 млн грн. Роботи по будівництву полігону мають завершитися до 30 листопада 2019 року.

Згідно з технічним завданням, для під’їзної дороги до полігону  буде розчищено від дерев та чагарників ділянку площею 0,2 га. Зокрема, планується викорчувати 23 дерева. Під сам котлован для ПТВ буде розчищено ділянку в 2,3 га. При цьому буде викорчувано  378 дерев. Також в процесі очищення території будуть демонтовані 9 опор зовнішнього освітлення.

На розчищеному місці будуть облаштовані фундаментні плити, водоприймальні колодязі, контрольно-дезінфікуючий бар’єр. На полігоні улаштують внутрішні мережі водопроводу та каналізації, опалення, вентиляцію, освітлення, автоматичну пожежну сигналізацію. На полігоні побудують вагову  автомобільну з операторською (навантаження до 60 т). Територія полігону буде встелена дорожніми плитами.

Полігон буде створено в адміністративних межах села Руська Поляна.

У тій же Руській Поляні вже існує полігон для твердих побутових відходів із Черкас. Його було побудовано на початку нового тисячоліття. Починаючи з 2012-2013 років міська влада обласного центру неодноразово заявляла про переповненість полігону і навіть грозила місту "сміттєвим колапсом".

Коментарі

Вгору