Під час сесії Черкаської обласної ради активісти влаштували акцію “Ні – капітуляції” (фото)

11 вересня 2020, 12:15

Акцію проти капітуляції української армії влаштували під час сесійного засідання Черкаської обласної ради. Активісти назвали дії влади по виведенню українських військ із зони ООС державною зрадою.

За їх словами, вони не можуть собі дозволити, щоб під час війни в країні відбувалося таке та не можуть спокійно дивитися в очі батькам, дітям, родинам загиблих героїв. Активісти просили в депутатів підтримати звернення щодо визнання дій чинної української влади державною зрадою.

Зазначимо, що депутати підтримали їх звернення.

Мітингарі також принесли із собою портрет нині покійного азовця Дениса Янтаря, який став символом боротьби з капітуляцією.

Поділитись

Коментарі

Тамара Квітковська сказав:

Я — переселенка з Донбасу. Вже більше 6 років в мене немає можливості свободно відвідувати місто Донецьк, де пройшла моя юність, молодість, де щасливо жила моя сім´я, де ми працювали, пишались своім містом під час проведення Євро 2012. Мені дуже хочеться, щоб скоріше закінчилась ця війна. Але я проти такоі ганебноі політики нинішньоі влади, яка призводить до принизливоі капітуляціі перед агресором. Діі Національного Корпусу Черкас — це патріотична, дуже своєчасна акція, яка доводить, що нам усім треба об‘єднуватися заради спільноі боротьби за честь, гідність та свободу. Слава Украіні!

Ольга сказав:

Только Кухарчук может позволить себе хамство в виде плаката
“ЗЕ!КА. Вечный революционер, которого не устраивала ни одна власть. На Порошенко он кидался с файерами, а сегодня скачет с плакатами, оскорбляющими нынешнего Президента. Тамара, эти высокопарные слова уже не греют души. Лозунги и прыжки с плакатами не объединяют людей. Все знают “ЧТО”, но не знают “КАК”. “Что вы, Тамара, вкладываете в понятие “спільна боротьба за честь, гідність та свободу”? “Объединиться” и сделать новый Майдан? Никакой конкретики, только митинги и лозунги…

Вгору