Під час ревізії СУБ “Митниця” виявили порушень на 1,3 млн грн

19 лютого 2016, 07:35

ревізіяФахівці Держфінінспекції в Черкаській області провели плановий державний фінансовий аудит діяльності комунального підприємства «Служба утримання будинками «Митниця» Черкаської міської ради за період з 1 січня 2013 по 30 вересня 2015 року.

Під час контрольного заходу виявлено втрати фінансових ресурсів на суму 1,3 млн. грн, в тому числі неефективно використано коштів та/або майна на суму 64,8 тис грн., незаконно використано – на суму понад 644 тис. грн., інші порушення – на суму 560,2 тис. грн.

Зокрема, посадовими особами КП «СУБ «Митниця» при розрахунку тарифу враховано трудовитрати  працівників, пов’язаних з прибиранням підвалів в розмірі, що перевищує законодавчо встановлений в 25,3 рази, та невірно враховано площі прибудинкових територій по 7 будинках.

Наведені недоліки призвели до завищення тарифів на житлово-комунальні послуги та, відповідно, до зайвого нарахування квартплати мешканцям житлових будинків, які обслуговує КП «СУБ «Митниця» на загальну суму понад 527 тис грн.

Також бухгалтерська служба КП «СУБ «Митниця»  не дотримувалась вимог законодавства під час нарахування заробітної плати, що призвело до матеріальної шкоди Підприємству на суму 341,2 тис грн.

Крім того, встановлено факти оплати завищеної вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт на суму понад 265 тис грн.

Держфінінспекцією в Черкаській області надано ряд пропозицій, необхідних для підвищення ефективності управління коштами і майном Підприємства та покращення фінансових результатів діяльності.

Про результати державного фінансового аудиту проінформовано Черкаську місцеву прокурату.

За інформацією прес-служби Держфінінспекції в Черкаській області

 

Поділитись

Коментарі

Вгору