Лисянська ЦРЛ отримала 1,7 млн грн від японських благодійників

19 лютого 2016, 07:05

гроші

Минулого тижня в Києві у рамках реалізації програми безвідплатної фінансової допомоги «Кусаноне» Уряду Японії за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі підписали грантову угоду щодо реалізації проекту «Покращення надання медичних послуг шляхом закупівлі медичного обладнання в Лисянську центральну районну лікарню». 

Проект передбачає придбання для місцевої районної лікарні гематологічного аналізатору, апарату ультразвукової діагностики та дихального апарату для новонароджених загальною вартістю 1 млн 700 тис. грн., повідомляють в Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації.

Зважаючи на те, що нині однією із основних проблем районних лікарень є застаріле обладнання, яке суттєво впливає на якісне надання медичних послуг населенню, така грантова допомога надзвичайно необхідна. Саме завдяки підтримці Посольства та Уряду Японії громади області не тільки розуміють, а й мають можливість особисто відчути ефективність реалізованих грантових проектів.

Нагадаємо, що Черкащина не вперше отримує грантову допомогу у рамках програми «Кусаноне». Так, раніше Звенигородська та Черкаська центральні районні лікарні отримали медичне обладнання на понад 1 млн 500 тис. грн.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Вгору