Під час ремонту черкаської школи з веслування посадовець викрав 670 тис. грн

29 березня 2019, 10:32
Під час ремонту черкаської школи з веслування вкрали 670 тис. грн

Фото тематичне

Виконавчий директор одного з товариств вніс свідомо неправдиві відомості до офіційних документів з виконання робіт капітального ремонту будівлі дитячо-юнацької спортивної школи з веслування Черкаської міської ради та привласнив і заволодів коштами місцевого бюджету в розмірі 670 тисяч гривень.

Цим він спричинив матеріальної шкоди охоронюваним громадським інтересам в особі Департаменту освіти та гуманітарної політики міської ради.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів службовій особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Крім того, зібрано докази вини пособника у вчиненні вказаних злочинів, останньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

За вчинення вказаних кримінальних правопорушень передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Читайте такожУ Черкасах після застілля жінка “обчистила” банківську картку подруги.

Вгору