Під час новорічних свят черкащан хотіли напоїти алкогольним сурогатом (фото)

16 грудня 2014, 11:51

1

Зловмисники планували заробити на новорічних та різдвяних святах продажем фальсифікованого алкоголю. Оперативники УДСБЕЗ довідалися про їх плани та не дозволили нечесним на руку бізнесменам зіпсувати свято жителям області. Сурогат вилучено та направлено на експертизу. Відкрито кримінальне провадження. Триває слідство.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Співробітники управління державної служби по боротьбі з економічноюзлочинністю УМВС України в Черкаській області здійснюючи роботу в напрямку виявлення незаконного обігу підакцизних товарів отримали оперативну інформацію про те, що в місті наладила діяльність група осіб, яка здійснює виготовлення, оптовий та дрібнооптовий продаж водно-спиртової суміші під виглядом горілки та коньяку. Отримана інформація булазареєстрована відповідним чином, відкрито кримінальне провадження та розпочата перевірка.

2

 

Як з’ясували оперативники, незаконний бізнес організували 34-ох та 41-но річні жителі міста Черкаси, які оборудував для виготовлення фальсифікату один із гаражів у місцевому кооперативі. Зібравши необхідну доказову базу та отримавши ухвалу суду, оперативники БЕЗу провели контрольовану закупку 650 літрів водно-спиртової суміші, під час якої і затримали зловмисників «на гарячому».

3

В ході проведення санкціонованого обшуку в гаражі 41-річного чоловіка міліціонери вилучили близько 2000 літрів водно-спиртової суміші, лійки, шланги для змішування спирту, пластикові пляшки та бочки різної ємності.

4

Наразі всі речові докази по справі вилучено, призначено низку відповіднихекспертиз, які допоможуть встановити, наскільки фальсифікат міг бути шкідливим для здоров’я споживачів. Проводиться розслідування по кримінальному провадженню відкритому за частиною 3 статті 190(Шахрайство) Кримінального кодексу України та вирішується питання щодо відкриття додаткового кримінального провадження за статтею 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

5є

Оперативники продовжують проводити перевірку по встановленню всіх незаконних каналів надходження спирту на територію Черкаської області та повного кола осіб причетних до діяльності даної злочинної групи. Триває досудове слідство.

Поділитись

Коментарі

Вгору