Під час карантину черкаські маршрутки контролюватимуть ще жорсткіше

12 жовтня 2021, 15:18

В Україні під час нового можливого локдауну, найімовірніше, уряд не буде рекомендувати обмежувати функціонування міського громадського транспорту. Про це розповів головний санітарний лікар Ігор Кузін у коментарі "ТСН.ua".

Ігор Кузін пояснив, що припинення функціонування громадського транспорту "доволі сильно впливає і на економіку, і на мобільність людей, і зокрема, це не дає додаткового якогось епідеміологічного впливу". Як приклад він навів досвід інших країн, де припиняли роботу громадського транспорту, але в результаті все ж відновлювали його роботу і поверталися до більш слабких карантинних норм.

- Основною рекомендацією є більш жорсткий контроль за дотриманням протиепідеміологічних вимог під час перевезення, обмеження кількості людей, які користуються громадським транспортом, і навпаки виведення додаткової, резервної кількості самого того рухомого складу, аніж припинення його функціонування. Тому, найімовірніше, у межах можливих локдаунів або "червоних" зон уряд не буде рекомендувати обмежувати функціонування саме місцевого або міського транспорту, — висловився Ігор Кузін.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ольга :

Які “обмеження”, про що вони говорять? Сьогодні стояла на зупинці Депо” із 17-00 до 17-20. ЗАБИТІ маршрутки вщент! №24, №28, “115, №11! Люди не заходили, а “втюхувалися”! Про які сидячі місця можна говорити? Де оті “горе-контролери”, про яких писали, що вони будуть перевіряти дотримання зоходів, передбачених для запобігання зараження Ковідом? Та й самі водії маски не одягають. І ніхто нікого не штрафує. Всім байдуже.

Вгору