Петро Гаман більше не начальник Держземагентства

07 травня 2014, 17:00

У понеділок було звільнено з посади начальника Головного управління Держземагентства в Черкаській області Петра Гамана. Про це інформує «Прочерк».

Нинішній в. о. начальника обласного управління Держземагенства Дмитро Мироненко підтвердив інформацію, повідомивши, що Петра Гамана було звільнено за згодою сторін.

У коментарі виданню Дмитро Олександрович розповів, що народився на Черкащині, у Звенигородському районі. Спершу вивчився на агронома, а нині навчається у Львові на землевпорядника. З 2003 року він працював на посадах в Канівському райвідділі земельних ресурсів: пройшов шлях від спеціаліста до керівника районного управління. Наприкінці минулого року був переведений на посаду заступника керівника обласного управління Держземагенства.

Сам Петро Гаман у коментарі «Прочерку» повідомив, що не знає причини, з якої сталося його звільнення:

– Причини мені ніхто не пояснював, – сказав Петро Ілліч. – Мене навіть не попередили про звільнення. Я перебуваю на лікарняному, тому навіть ще наказу не бачив.

На запитання про свої подальші плани Петро Гаман відповів, що остаточного рішення ще не прийняв.

– Усе залежатиме від обставин, які складатимуться, – зазначив він. – Можливо, буду далі працювати десь на державній службі, а можливо – піду на наукову роботу.

Петро Гаман очолив управління у вересні 2013 року. До цього він працював в облдержадміністрації, свого часу був першим заступником у екс-голови Черкаської ОДА Олександра Черевка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору