Перші випускники черкаської бізнес-школи отримали сертифікати

28 квітня 2018, 19:51

Перші 22 слухачі черкаської Школи малого та середнього підприємництва 26 квітня отримати сертифікати про успішне завершення навчання, пише "Інфоміст".

Школа МСП – це спільний проект Черкаської ОДА, Агенції регіонального розвитку та Фонду Василя Хмельницького K.Fund. Загалом на навчання було набрано 31 слухача. Програма навчання передбачає 9-денний інтенсивний курс із основних напрямів організації бізнесу та підприємницької діяльності. Опісля впродовж 3 тижнів слухачі працювали над бізнес-планами, отримуючи консультативну підтримку викладачів Школи.

Сьогодні відбувся захист проектів. Серед таких – виготовлення крему зі слизу равликів, створення дитячої бізнес-школи, десерти з насіння чіа, авторська ковбаса та багато інших.

Черкащанка Тетяна Яковенко вдома має 120 равликів різних порід. Нині вже готує креми з їхнього слизу для перших замовників. У перспективі хоче ще й створити “равликоферму” з дегустацією.

– Вирішила взяти участь у проекті, тому що було цікаво і бажання розвиватись. У мене був не повний бізнес-план. Нині виготовляю натуральний крем зі слизу з коротким терміном зберігання (близько трьох місяців). Надалі у Чигирському районі також хочу створити ферму равликів, уже їстівних, куди можна було б приваблювати туристів, з дегустацією, – каже Тетяна.

– На моє переконання, сьогоднішній день дає старт розвитку малого і середнього бізнесу Черкащині. В багатьох починає змінюватись життя, змінюється мислення, – каже голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Можете завжди звернутися до нас і отримати допомогу. Адже завдання будь-якої влади – створити умови. Не менше вразили проекти і гостей зі столиці.

– Дуже рада, що цю весну ми зустріли разом. Ви реально вразили в дуже позитивному сенсі проектами. Такого захисту в нас іще не було! Це говорить про те, що бізнесу на Черкащині бути, – каже керівник школи МСП Лідія Пащук.

Вгору