Перше в році місячне затемнення. Коли відбудеться і як вплине на черкащан

10 січня 2020, 15:03

Ввечері 10 січня відбудеться напівтіньове місячне затемнення, яке збігається з так званим Вовчим повним місяцем, рідкісним явищем. Його особливість полягає ще й в тому, що в цьому році воно перше, – пише «Depo.ua.»

Напівтіньове місячне затемнення триватиме трохи більше чотирьох годин. Максимальна фаза місячного затемнення 10 січня 2020 року настане в 21 час 10 хвилин 02 секунди по Києву і триватиме 2 хвилини. Початок місячного затемнення: 10 січня 2020 року о 19 годині 07 хвилин по Києву, кінець затемнення: 10 січня о 23 годині 12 хвилин.

Астрологи стверджують, що оскільки місячне затемнення 10 січня 2020 року відбувається в сузір'ї Рака, який відповідає за наш дім і сім'ю, воно вплине безпосередньо на те, що відбувається в будинку, де ми живемо. Це можуть бути як пов'язані з будинком події - ремонт, продаж, купівля, - так і з тими, хто в ньому живе (сварки з родичами, з'ясування стосунків). Астрологи радять у цей день розібратися зі своїми почуттями та емоціями, заглянути у свій внутрішній світ. Також вони кажуть, що 10 січня необхідно контролювати свої емоції. Цей день чудово підходить для самокопання й духовних практик, тому постарайтеся присвятити час собі. В дні затемнень не можна сваритися, впадати в депресію, займатися важкими фізичними вправами.

У першу чергу вплив місячного затемнення на собі відчують представники чотирьох знаків Зодіаку – Лев, Діва, Козеріг та Риби.

Довідково: Напівтіньове затемнення – це явище під час якого Місяць стає менш яскравим, проте його все ще буде видно. Це затемнення закриває коридор затемнень 2019-2020, який відкрило сонячне затемнення 26 грудня 2019 року. Напівтіньове місячне затемнення відбувається, коли Місяць проходить через зовнішню тінь Землі, відому як півтінь. В результаті, тільки частина місяця стає темною, на відміну від повного місячного затемнення, коли весь місяць темніє і ніби зникає з небосхила. Повний місяць в січні отримав безліч прізвиськ, найбільш поширеним з яких є Вовчий Повний місяць.

Коментарі

Вгору