Переваги та недоліки електровелосипедів

20 червня 2023, 19:38

Електровелосипеди набирають популярності. Вони коштують дорожче, ніж класичні моделі, проте відрізняються зручністю та розширеними можливостями. На них можна їхати значно довше та не втомлюватись. Зручним є те, що у випадку закінчення запасу заряду акумулятора електровелосипед можна використовувати як звичайний. Великий асортимент такого транспорту представлено в інтернет-магазині Велопланета.

Переваги електровелосипедів 

Серед основних переваг електровелосипедів користувачі виділяють:

  • можливість тривалих велопоїздок без перевтоми;
  • високий рівень комфорту руху, можливість вибирати автономну їзду або крутити педалі, таким чином забезпечуючи фізичну активність;
  • легке подолання підйомів та спусків без перенапруги та небезпеки не впоратись з керуванням на швидкості;
  • простота обслуговування — електровелосипед потребує лише регулярного миття та зарядки акумулятора;
  • невеликі розміри дозволяють тримати електробайк навіть у квартирі чи на балконі;
  • його можна заряджати від будь-якої електромережі, підходить звичайна розетка в будинку потужністю 220 В;
  • автономність складає до 100 км без підзарядки (залежить від моделі та встановленого акумулятора, однак сучасні електровелосипеди мають запас ходу від 20 км, чого в умовах міста вистачає мінімум на декілька днів);
  • екологічність, збереження природних ресурсів в порівнянні з автомобілем.

Всі ці переваги забезпечили електровелосипеду значний попит, адже для їзди не потрібно крутити педалі, докладати зусиль, як на звичайному велосипеді, не треба витрачати гроші на пальне, як у випадку з автомобілем.

Недоліки електровелосипедів

Цей вид транспорту має також недоліки. Власники виділяють, зокрема, значно більшу вагу, ніж у звичайного велосипеда, тому, коли сідає акумулятор, крутити педалі складніше. Також відносним недоліком є необхідність заряджання протягом 4–6 годин. Цей момент не є критичним, адже заряд можна поповнити, під’єднавши до електропостачання на ніч або під час перебування на роботі.

Серед недоліків зазначають також вищу ціну в порівнянні зі звичайним велосипедом. Однак, і зручність у нього значно вища та більше переваг, тому ціна повністю виправдана.

Електровелосипед, як і будь-який інший транспортний засіб, має певні переваги та недоліки. Варто враховувати всі аспекти, щоб купити дійсно потрібну річ, використання якої буде приносити задоволення.

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору