Переселенців зобов’язали підтвердити реєстрацію в міграційній службі

11 квітня 2016, 10:10

1Як інформує головний спеціаліст - державний соціальний інспектор відділу державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Дмитро Потапенко, 4 березня Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 79, згідно з якою в Україні розпочато контроль щодо перевірки фактичного місця проживання переселенців.

Зареєстрованим переселенцям варто в будь-який момент очікувати на візит працівників міграційної служби. Переселенцям, які вже мають довідку, протягом 2-х місяців варто чекати в гості представників міграційної служби за адресою тимчасової реєстрації.

Якщо переселенців застануть вдома, тоді на зворотному боці довідки міграційна служба поставить відмітку про підтвердження реєстрації місця проживання тих осіб, які в ній зазначені.

Якщо ж підтвердити проживання на новому місці не вдасться, тоді переселенцям залишать повідомлення про необхідність у 10-денний термін звернутися до територіального підрозділу ДМС.

Якщо переселенець не зможе підтвердити своє фактичне місце проживання, його знімуть з обліку.

Також представники міграційної служби можуть робити вибіркову перевірку місця проживання переселенців у відповідності з вказаною адресою.

Тим, хто змінив адресу і пройшов перереєстрацію, треба пам'ятати, що на зустріч з міграційною службою відведено 10 днів, інакше довідка втратить силу.

У разі самостійного звернення переселенців в міграційну службу, її представники протягом 3-х днів перевірять фактичне проживання за адресою, вказаною в довідці.

Всі переселенці будуть включені в Єдину інформаційну базу даних про взятих на облік осіб, що переміщуються з тимчасово окупованої території Криму і районів проведення АТО. База буде оновлюватися щодня.

Ці заходи допоможуть уникнути зловживання і отримання соціальної допомоги тими, хто насправді не залишав будинок і продовжує проживати на окупованих територіях.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Коментарі

Вгору