Переможемо ми тільки тоді, коли ви перестанете бути довб*****ми, – Дмитро Кухарчук

03 лютого 2023, 10:40

В Україні з‘явився новий наратив, який вигідний виключно ворогу.

Звучить він наступним чином: воювати - це шляхетна справа. Не треба нам мобілізовувати всіх підряд, не треба мобілізовувати злочинців . Захист Батьківщини - це не покарання. Армія - не місце збору покидьків.

Це, б**дь, - російський, с*ка, наратив!!!

Підтримують його всякі а-ля військові блогери, які готові маму продати, аби їх тільки процитували журналісти. А до журналістів пред‘яв майже нема, у них професія - збирати тези, які будуть соціуму близькими до душі. Соціум у нас пі***ц який патріотичний, особливо в коментарях тіпа: «в армії мають воювати тільки шляхетні воїни». Ви д***я шляхетних знаєте?

А тепер вам статистика . В українських тюрмах сидить близько 30 тисяч людей, в російських близько 600. Це в 20 разів більше. При тому, що населення рашки більше в 5 разів!

Але навіть не в кількості суть. В рф можна просто цілими колоніями заганяти в чвк «вагнер» , де просто розстрілюють за невиконання наказу! І жодна сявка і слова не тявкне. Тому що війна, а під час війни потрібно використовувати всі наявні сили і засоби.

Інша річ - Україна, яке «прагне» потрапити в ліберальний європейський соціум. У нас воювати мають лише шляхетні, а всі інші - кричати: «дякую», «молодці».

А коли починають вручати повістки - закриватись вдома, а коли повістки вручають злочинцям - кричати що армія - честь, а не покарання.

Ну ви і дов****би!!!

Якщо так - давайте, мобілізуйте мені 10 000 шляхетних, ну хоча б 10 шляхетних мобілізуйте. Ну і самі можете мобілізуватися, ви ж не злочинці, а шляхетні.

Коли ви, б**дь, зрозумієте що війна закінчиться не завтра, не у вівторок, не в наступному місяці і не через рік?

Ми б**дь воюємо з найбільшою армією світу. А ви слухаєте ї****ів , типу арєстовича і п‘єте ванільний раф в очікуванні дива.

Дива не буде! Буде біль! Буде кров! Сльози! Смерті! Відірвані руки і ноги! І це не означає що ми переможемо! Переможемо ми тільки тоді, коли ви перестанете бути довб****ми.

Дмитро Кухарчук, командир 2-го батальйону ССО “Азов” Київ”, допис на власній сторінці у Facebook

Коментарі

Вгору