Перегони та освідчення в коханні – у Черкасах стартували Національні змагання (фото)

08 червня 2015, 14:23
IMG_4412

Фото Про все

Серія Національних змагань з автомобільного слалому «Мирна країна – єдина Україна» вчора розпочалася з Черкас. Перший етап змагань зібрав вісімнадцять екіпажів, більшість з яких – профі в автослаломі. Змагання присвятили дню міста.

Організатор змагань автомобільний клуб «Черкаси» підготував для учасників складну фігуру, яку треба було подолати за мінімальний час, не збивши при цьому жодної фішки. Із самого ранку автоспортсмени тренувалися максимально швидко та правильно проїздити фігуру, а по обіді вже розпочалися самі змагання.

IMG_4316

Фото Про все

Відповідно до правил, кожний екіпаж фігуру проїздив тричі. Переможця визначали за результатами двох найкращих заїздів у категоріях – передній та задній привід. Окрім того, нинішнього сезону організатори додали і ще дві номінації – кращий пілот серед новачків, а також кращий пілот Черкащини. Такі номінації тепер будуть на всіх етапах.

IMG_4375

Фото Про все

Як розповідає керівник АК «Черкаси» та офіційний представник ФАУ у Черкаській області Андрій Яроменко, рівень цьогорічної серії значно вищий від попередніх.

IMG_4369

Фото Про все

- Національні змагання на Черкащині ми організовуємо третій рік поспіль. Але, як показує цьогорічний перший етап, значно виріс рівень учасників змагань, а також сама організація стала значно якіснішою, - зазначає Андрій Яроменко. – Приємно бачити, що на змаганнях зібралися надзвичайно сильні пілоти із Черкащини та Києва. А також радує, що з кожним етапом до нас приєднуються нові учасники, які не бояться змагатися із професіоналами.

IMG_4383

Фото Про все

Не склалося під час першого етапу хіба що із жіночим заліком. Бо ж на змагання приїхала лише одна представниця киянка Олена Котельникова. Але вона не розгубилася і вирішила змагатися на рівні із чоловіками у класі "передній привід". Жінка розповідає, що вона має чималий досвід участі у авто змаганнях, але так склалося, що останні три роки перегони пропускала.

IMG_4377

Фото Про все

Олена додає, що перший етап для неї це, швидше за все, тренування. У спортивну форму обіцяє увійти під час наступних етапів, а їх попереду ще чотири.

IMG_4300

Фото Про все

Перший етап серії став особливим для учасника під номером 11 Дмитра Замосенчука. Цьогоріч він вперше приєднався до змагань, а також саме на автослаломі на очах в усіх автоспортсменів та глядачів запропонував своїй дівчині вийти за нього заміж.

IMG_4356

Фото Про все

-Хоча мій автомобіль не такий підготовлений, як у інших пілотів, але я все одно вирішив позмагатися у професійній серії, - зазначає Дмитро. – Також саме на першій серії змагань я зважився освідчитися своїй дівчині, адже хотілося, аби вона запам’ятала це надовго.

На цьогорічну серію приїхав також і минулорічний переможець серії у категорії "передній привід" киянин Максим Шиков. Вже на початку серії він підтвердив свій минулорічний титул і додому повертатиметься із кубком переможця першого етапу цій у категорії.

- Я не очікував, що переможу, адже цього разу маю сильних суперників, - зізнається Максим.

IMG_4431

Максим Шиков крайній ліворуч. Фото Про все

А в категорії "авто із заднім приводом" переміг Ігор Степаненко. До речі, окрім цієї перемоги Ігор отримав ще один кубок - кращий спортсмен Черкащини за результатами першого етапу.

IMG_4433

Фото Про все

Нагадаємо, що змагання стали можливими за підтримки Автомобільної федерації України та мерії Черкас. Наступний етап уже традиційно пройде 28 червня у Каневі.

IMG_4388

Фото Про все

IMG_4418

Фото Про все

IMG_4344

Фото Про все

IMG_4330

Фото Про все

IMG_4324

Фото Про все

 

Поділитись

Коментарі

Вгору