Передбачені інклюзивні душ і туалет: у Черкасах облаштовують укриття для центру соціальної допомоги

17 лютого 2023, 17:26

У Черкасах облаштовують укриття для Територіального центру соціальної допомоги та Центру комплексної реабілітації "Жага життя".

Облаштовуване укриття розраховане на півсотні людей. Під час повітряних тривог туди спускатимуться відвідувачі територіального центру та діти з інвалідністю.

Для цього там встановлять спеціальний підіймач, у приміщенні передбачені інклюзивні душ і туалет. Для забезпечення електроенергією працюватиме генератор, в разі потреби людям підвозитимуть продукти і воду.

Також триває утеплення фасадів самого приміщення, де розташовані відділення терцентру і центру реабілітації.

- Територіальний центр і центр реабілітації "Жага життя" щодня відвідують близько двохсот містян. Майже всі вони – соціальних категорій чи люди з інвалідністю, яким потрібні особлива турбота й піклування, – відзначила заступниця міського голови Марина Гаркава.

За словами керівництва закладів, станом на 17 лютого будівельні роботи з облаштування укриття виконані на 75 відсотків. Упродовж місяця планують встановити обладнання. На облаштування укриття з міського бюджету спрямували півтора мільйона гривень. Опоряджувальні роботи також ведуться в укриттях Департаменту соціальної політики та в окремому приміщенні територіального центру.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору