Пауерліфтери СК «ВІКІНГ» отримали від президента клубу грошові нагороди та грамоти

11 серпня 2020, 13:15

Пауерліфтери СК «ВІКІНГ» отримали від президента клубу Григорія Петровича Душейка грошові нагороди та грамоти за успішні здобутки на чемпіонаті України 2020 з пауерліфтингу та окремих вправ UPC,  який 24-26 липня проходив в місті Києві.

Після кількамісячної перерви на карантин силачі не втратили своєї форми, адже, аби показати високі результати в найбільш рейтинговому і масовому турнірі  силового триборства, їм допомогли самостійні щоденні тренування, жага до перемоги, командний дух й беззаперечно вагома  підтримка з боку президента спортивного клубу .

Спортсмени безмежно вдячні своєму президенту Григорію Душейку, автиритетному лідеру, який веде їх до нових перемог. Завдячуючи йому спорт на Черкащині все більше й більше розвивається, молодь прагне йти в спортивні зали, вести здоровий спосіб життя і глибше розуміти, що від наполегливих занять фізичною культурою та спортом залежить їх щасливе майбутнє.

Віта Зоря (с.Хрущівка, Золотоніський район) говорить

- Для мене і моїх ровесників Григорій Петрович став людиною, який змінює життя  на краще та втілює мрії у реальність. Вдячні  йому за моральну та матеріальну підтримку у підготовці та участі на всіх змаганнях, за змогу тренуватися в відремонтованому залі в якому є необхідні тренажери на всі групи м’язів. Дякуємо, що він  не втомлюється спрямовувати свій час, власні кошти на розвиток спорту.Коли є поруч такі люди, як Григорій Петрович, який щиро вболіває за кожного з нас, надихає, а головне вірить в те, що ми на правильному шляху це  тільки наближає нас до своїх цілей і вершин.

Чотирнадцятирічна Людмила Івашина (с.Лукашівка, Золотоніський район) зазначає

- На Чемпіонаті України я викладалася на всі сто. Не дивлячись на те що під час карантину спортивні зали були закриті, я наполегливо тренувалася вдома. На змаганнях звісно хвилювалася, але завдяки настановам та підбадьорюванню капітана Валентина Гонтара та призедента клубу Григорія Петровича, я зібралася і чудово виступила.  Щиро вдячна їм,  своїй найкращій команді, батькам що вірять в мене, і у всьому підтримують. Дякую за преміальні, сльози радості, це так приємно.

Юлія Пономаренко (м.Золотоноша) коментує

 - Рада від того, що віднедавна стала частинкою сильної Чорнобаївської команди «ВІКІНГ» і маю можливість виступати в її складі. Звісно, що змагання дають більше можливостей для отримання досвіду. Добре, що це розуміє президент клубу Григорій Душейко, який допомагає в поїздках та участі в різних чемпіонатах, а це повірте великі кошти. Була приємно здивована за неочікувані нагороди- преміальні, грамоту й квіти, адже все це стимулює до ще більшого задоволення і бажання працювати і рухатися далі, долаючи будь-які перешкоди.

Батьки Максима Чорненка, найменшого дванадцятирічного учасника з Чорнобаю також сердечно дякують президенту Григорію Душейку за підтримку, стимул до кращих результатів, приємні і достойні винагороди. Висловлюють слова вдячності і на адресу тренера Валентина Гонтара, який має здатність захоплювати своїх учнів, відкривати їм нові шляхи, мотивувати на яскраві та ще гучніші досягнення.

Підготувала Ніна Семенова

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору