На Уманщині водолази підняли на поверхню втоплену машину й водія (відео)

11 серпня 2020, 12:40

У селі Громи водолазам вдалося знайти та підняти на поверхню автівку й водія. Чоловік не вижив. Нагадаємо, 10 серпня «дев’ятка» опинилася у місцевому ставку на глибині близько 4-ох метрів. Тоді була інформація про двох пасажирів у салоні. Дані згодом не підтвердилися. Тіло Артема Татарчука підняли за 2 години після початку пошуків.

- Складність пошуків полягала в тому, що у водоймі дуже багато гілля,  - каже водолаз Віктор Терновцов. – Коли обстежили транспортний засіб, постраждалого там не було. Тіло знайшли окремо від машини.

Аварія трапилася близько 14-ої години, кажуть в селі. Водій не впорався з керуванням.

- О 2-ій годині дня я йшов на роботу, а він їхав з гори, - розповідає місцевий мешканець Анатолій. Прізвище не називає.   – Їхав дуже швидко. Машина вдарилася об бордюр і різко поїхала навскоси. Перед ставком ще б’ється об вербу і йде під воду. Я підійшов – бульбашки виходять.

На місці трагедії чекала новин мати потерпілого.

- Мені невістка зателефонувала й сказала, що сталося, - плаче Юлія Василівна. - Я його увесь час просила, аби беріг сім’ю. Сам виріс без батька. Зранку він був на роботі. Це його машина. Він так тяжко працював. Тижнями бетон лив, аби назбирати на неї.

Розтин тіла ще не робили. Експертиза покаже точну причину смерті.

- Попередня причина аварії – водій не обрав безпечної швидкості, - коментує речник поліції області Зоя Вовк. – Відкрито кримінальне провадження за статтею про порушення правил безпеки руху. Тіло направлено на розтин. Чи помер водій від травм під час зіткнення, чи від утоплення мають з’ясувати експерти.

У загиблого залишилася молода дружина та дворічна дитина.

Підготував Сергій Радченко

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Дружина :

Вчора о 14-й годині дня, мій чоловік злетів у водойму через несправність з керуванням, причиною стало пробити колесо і завелика швидкість.
О 14:35 пролунав тривожний дзвінок, де мені повідомили що мій чоловік знаходиться у воді з автомобілем. В цей час я була на роботі, в м.Умань, (Автовокзал). Вже через 15хв я була на місці ДТП, де я спостерігала таку картину. (ДАЛІ ВИБАЧАЙТЕ ЗА ЦЕНЗУРУ ,ДРУГИХ СЛІВ ПРОСТО НЕМАЄ)
Наші “рятувальники” якщо тих баранів так можна назвати, які стояли і спостерігали поки виходило повітря з потонувшої машини, мили свою лодку, в той час коли мій чоловік потребував допомоги. На це “видовище” з”їхалося пів Уманського району, бо там не було ні одного навіть виду що щось роблять, тим більше рятують.
З 15-ї години дня до 19-ї години ми чекали водолазів, які їхали з слів різних людей то з Черкас то із Сміли.
Більше години тягнули автомобіль, і як виявилось що тіло мого чоловіка знаходилось під самим берегом, яке пробуло у воді з 14.00 до 20.00.

Що хочу сказати: ЗАРАЗ ВСІ ПОЧИНАЮТЬ ГОВОРИТИ ПРО ТЕ ЯКА БУЛА В НЬОГО ШВИДКІСТЬ, В ЯКОМУ ВІН БУВ СТАНІ, І ЧОМУ ТАК СТАЛОСЯ.
ЯКБИ У НАШИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ-БАРАНІВ, ЯКІ ХОДЯТЬ НА РОБОТУ Я**Я ЧУХАТИ, БУВ ТАКИЙ ВИПАДОК З СВОЇМИ РІДНИМИ ТО ВОНИ Б НЕ ДИВИЛИСЯ НА ТЕ ЩО ЇМ КАЖУТЬ ПОЛІЦЕЙСЬКІ, МОЖНА ЇМ ЛІЗТИ У ВОДУ ЧИ НЕ МОЖНА. НІХТО ПАЛЕЦЬ ОБ ПАЛЕЦЬ НЕ ВДАРИВ, КОЛИ ТІЛО БУЛО В 2Х КРОКАХ ВІД БЕРЕГУ.
А МОЖЛИВО ЩЕ БУЛИ ШАНСИ НА ПОРЯТУНОК.

Вгору