Черкаським рятувальникам можуть збільшити заробітну плату

11 серпня 2020, 13:38

Виконавчий комітет на засіданні 11-го серпня затвердив програму міськради «Про забезпечення рятувальних заходів на водних об’єктах Черкас на 2021-2023 роки». Одним із пунктів програми є перегляд зарплати рятувальників.

Програма передбачає фінансування на утримання та забезпечення діяльності комунальної міської аварійно-рятувальної служби. За словами заступника міського голови Черкас Ігоря Волошина, ця комунальна установа організовує роботу рятувальних постів на пляжах міста в період купального сезону та в зимовий період у місцях скупчення рибалок-аматорів на льоду.

- Міська аварійно-рятувальна служба була створена у 2007 році і за цей час її працівники врятували більше 200 життів, а більше тисячі людей отримали першу медичну допомогу. Тому вважаю, що ми маємо підтримувати міських рятувальників, зокрема й матеріально. На мою думку, слід переглянути розмір їхньої заробітної плати у бік збільшення, - Ігор Волошин.

Штат працівників КУ «ЧМКАРС» налічує 13 працівників і збільшується на період купального сезону.

- Хочу подякувати міській владі за підтримку нашої установи. За останні роки матеріально-технічне забезпечення комунальної аварійно-рятувальної служби значно покращилося. Зокрема, придбали 2 рятувальні човни, спорядження та комплекти одягу для рятувальників, - розповідає директор комунальної установи Сергій Микитченко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору