“Падаючи, черкащанка вдарилась головою і померла”: до суду направили обвинувальний акт за фактом ненавмисного вбивства

18 лютого 2020, 20:03

Досудовим розслідуванням встановлено, що співмешканець померлої штовхнув жінку, через що та вдарилась об кут журнального столика головою та отримала тяжкі тлесні ушкодження, які вважають небезпечними для життя, - про це повідомляє пресслужба Уманської місцевої прокуратури.

Правоохоронці зазначають, що до суду скеровано обвинувальний акт за фактом вбивства, вчиненого через необережність.

З'ясовано, що між 42-річним жителем одного з сіл Жашківського району та його співмешканкою виник словесний конфлікт. Під час нього чоловік, вважаючи, що та перебуває у стані алкогольного сп'яніння та погано тримається на ногах, руками штовхнув жінку у напрямку вхідних дверей кімнати. Співмешканка у момент падіння вдарилась головою об дерев'яний кут журнального столу та отримала важкі тілесні травми. У пресслужбі зазначають, що отримане поранення зараховують до категорії тяжких тілесних ушкоджень, які небезпечні для життя.

Через декілька днів жінка, перебуваючи в нейрохірургічному відділенні Уманської лікарні, померла, не прийшовши до свідомості.

Правоохоронці зазначають, що за вчинене особі загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Жашківським відділом Уманської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт за фактом убивства, вчиненого через необережність, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 КК України.

Коментарі

Вгору