Отрешко розповів, як на його роботу вплинула ухвала суду

28 листопада 2016, 22:57

sergiy_otreshko

Начальник управління вуличної інфраструктури ЧМР Сергій Отрешко, якого підозрюють у розтраті державних коштів, свою вину не визнає. Запевняє, що зараз працює, як і раніше, а в майбутньому збирається “клопотати” щодо проведення державної експертизи по роботах, які слідчі визначають як фактично невиконані, пише Інфоміст.

Чиновник говорить, що свою провину не визнає. За словами Отрешка, слідством не доведено жоден із фактів, на які воно спирається у своїх обвинуваченнях.

– От у матеріалі слідства, наприклад: з листопада 2014 по серпень 2015 Отрешко надав невстановленій слідством особі вказівку зробити акти виконаних робіт. Більш точної дати і місця взагалі немає, тобто нічого не доведено, – каже чиновник.

Сергій Отрешко говорить, що через ухвалений судом “нічний” арешт змушений раніше повертатися додому.

– Дещо вплинув домашній арешт: мені треба бути вдома після 7-ї години вечора. Я за останні 3 роки не пам’ятаю, коли раніше 9-10 годин додому приходив. Тепер буду раніше. Крім того, вулична інфраструктура – це ж така річ, раптом щось вночі трапиться, а я не зможу вночі виїхати, – пояснює чиновник.

Відповідаючи на питання журналіста, Отрешко додав, що наразі його перебування вдома в ухвалений судом час ніхто не контролює. Щодо майбутнього розвитку подій, то тут чиновник повідомив, що при можливості буде готувати клопотання про призначення державної експертизи по роботах, які фігурують в кримінальній справі.

Нагадаємо, начальнику управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Сергію Отрешку повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3, ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Коментарі

Вгору