Освітянам Тальнівщини на зарплату не вистачає 2 мільйони гривень

26 вересня 2016, 15:46

26092016124609031927

У освітян Тальнівського району із листопада може виникнути заборгованість по заробітній платі, інформують Вісті Черкащини.

«31 серпня ми звернулися з листом до районної ради, райдержадміністрації і фінансового управління про потребу в коштах щодо недостатнього фінансування освітньої галузі в районі. Не вистачає 2 мільйони 172 тисячі гривень. Таких коштів не вистачає на фінансування дитячо-юнацької спортивної школи – 104,6 тисячі гривень, загальноосвітніх шкіл – 1 мільйон 980 тисяч гривень, позашкільних навчальних закладів, таких як станція юних техніків і районний будинок дітей та юнацтва – 72,3 тисячі гривень та групи централізованого господарського обслуговування – 15,6 тисячі гривень. Безумовно, ми звертаємся і до сільських рад, які виділяють нам субвенції», - бідкається начальник відділу освіти Лариса Коваль.

Зауважимо, існує велика проблема із тими сільськими радами, які просили не реорганізовувати їхні навчальні заклади. Вони обіцяли, вишукати кошти і профінансувати школи після закінчення жнив, на початку осені. У відділі освіти кажуть, що не всі сільські ради дотримуються своїх зобов’язань. «На сьогоднішній день, ми отримали від них лише 595,5 тисяч гривень», - каже Лариса Вікторівна.

Освітяни сподіваються, що гроші надійдуть їм після виконання бюджету за 9 місяців.

Поділитись

Коментарі

Вгору