Освітній фонд має бути готовий до навчання в усіх форматах, – Табурець

21 липня 2022, 19:06

У Черкаській області готуються до старту нового навчального року. Це питання – резонансне, констатував начальник ОВА Ігор Табурець. Втім, на його переконання, освітній фонд має бути готовий до навчання в усіх форматах: звичному «за партами», дистанційному та змішаному.

– Якщо говорити про Черкаську область, то спеціально створені комісії із представників ДСНС і цивільного захисту обстежили всі заклади освіти – від садочків до вишів, – відзначив посадовець. – Із 992 освітніх закладів – лише у 22% неможливе офлайн-навчання через архітектурні особливості будівель. Решта мають захисні споруди. І вже в понад третині таких закладів укриття рекомендовані до використання в освітньому процесі та мають відповідні акти.

Тобто за стабільної безпекової ситуації та згоди батьків там можливе навчання, додав Ігор Табурець. Роботи з облаштування решти закладів, відповідно до вимог, тривають.

Нагадаємо, напередодні всі деталі підготовки до нового навчального року обговорили під час селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору