Освітленням у Черкасах опікуватиметься фірма із капіталом 1 тис. грн

20 квітня 2016, 08:06

1379075221_008-156818

У другій половині березня департамент економіки та розвитку Черкаської міськради на замовлення департаменту житлово-комунального комплексу успішно провів два тендери, пов’язані з технічним обслуговування систем зовнішнього освітлення і світлофорів, повідомляє Інфоміст.

Поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення обійдеться місту в 3 млн 900 тис. грн, а обслуговування світлофорів – у 1 млн 899 тис. Переможцем обох цих конкурсів стало ТОВ "Геобудсервіс плюс", єдиним засновником і директором якого є Бордовський Сергій Юрійович. Статутний капітал компанії – 1000 грн, а єдиний зазначений вид діяльності – будівництво житлових та нежитлових приміщень.

У минулому році ці роботи для міста виконувало ТОВ "Компанія «Текс", що вже зараз перебуває в процесі припинення. В цьому році прямо пов’язаній з нею ТОВ «АБК Електро-Буд» перемогти не вдалося. Їхня пропозиція щодо обслуговування систем зовнішнього освітлення була відхилена конкурсним комітетом.

Також конкурентами у конкурсах ТОВ "Геобудсервіс плюс" були КП «Міськсвітло», а також ДП «Інформ-ресурс».

ТОВ "Геобудсервіс плюс" цікаве тим, що є тезкою приватного підприємства «Геобудсервіс плюс» та має з ним одного засновника і директора. Саме ПП «Геобудсервіс плюс» банкрутило ТОВ «Текс» і само стало банкрутом за заявою вже ТОВ «Компанія «Текс».

За послуги з поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення компанія вже отримала з міського бюджету майже 310 тис. грн.

Крім того ТОВ "Геобудсервіс плюс" уклало угоди з департаментом житлового комунального комплексу на виконання проектно-вишукувальних робіт для капітального ремонту вулиці Оборонної (вартість – 264 тис. грн) та проекту капітального ремонту накопичувального басейну між вул. Хоменка та вул. Вернигори (75 тис. грн).

1 2

 

Загальна вартість робіт для департаменту житлово-комунального комплексу підрядником вже становить 5 млн 907 тис. грн.

Поділитись

Коментарі

Олена сказав:

А що, тi хто вибирав цю структуру, не знав про iх капiтал у 1000 грн.? Як же можна довiряти 5 млн. державних коштiв якiйсь сумнiвнiй фiрмi? Жах. Знову – на тi ж граблi! Ми вже “потiшилися” з тоi фiрмочки, що начебто ремонтувала пiдземнi комунiкацii по Хрещатику. А зараз судяться.

Вгору