Опозиційний блок знає, як вивести країну з політичної і економічної кризи

27 грудня 2017, 12:50

22 грудня в Києві відбулися Збори партійного активу Опозиційного блоку. В них взяли участь понад 300 учасників. Черкащину на зборах представляв голова регіонального осередку Опозиційного блоку Ігор Мельников.

На зборах були підведені підсумки року, визначено мету і завдання партії на 2018 рік. З цього приводу на зборах була прийнята Резолюція Опозиційного блоку, головним лейтмотивом якої є відповідальність за країну, яку готова взяти на себе партія.

- Усвідомлюючи всю глибину політичної, економічної, соціальної і гуманітарної катастрофи, яка стала підсумком діяльності правлячої влади, Опозиційний блок ледь не єдина політична сила, яка може стати реальною альтернативою згубному для України курсу, що веде до деградації економіки, зубожіння населення і розпаду українського суспільства, - вважає голова регіонального осередку Опозиційного блоку Ігор Мельников .

- Після перемоги на виборах для реалізації програмних цілей опозиціонерів політична сила готова взяти на себе формування у Верховній Раді, органах представницької влади всіх рівнів коаліцій МИРУ ТА РОЗВИТКУ. «Нашими основними завданнями ми бачимо відновлення миру в країні, підвищення соціальної захищеності громадян, скасування грабіжницьких тарифів, розвиток економіки, - наголосив Ігор Петрович. – Про це серед іншого йдеться в тексті Резолюції, прийнятій одноголосно.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору