Обвинувачений у організації вбивства журналіста замінив адвокатів

27 грудня 2017, 12:28

Сьогодні у Соснівському районному суді міста Черкаси продовжився судовий розгляд по справі вбивства та викрадення корсунського журналіста і активіста Василя Сергієнка, пише "Вичерпно".

Нагадаємо, на минулому засіданні обвинуваченим продовжили термін тримання під вартою строком на 60 днів, до 19 січня.

Чергове судове засідання по справі закатованого та вбитого корсунського журналіста Василя Сергієнка почалося із допиту його матері Ніни Нищі за допомогою відео-конференції, оскільки за станом здоров’я вона не може бути присутня на суді.

Проте перед початком допиту підсудний Вадим Мельник, який підозрюється в організації вбивства Сергієнка та створенні організованої злочинної групи, зробив заяву, що він відмовляється від своїх адвокатів — Алексик і Гончара, і просить їх замінити на двох інших адвокатів. Адвокат Гончар був присутній на суді, а от від адвокатки Алексик була тільки заява. Прокурори ж по цій справі відзначили, що без присутності адвоката згідно чинного законодавства не можна закінчити цю процедуру.

- Я не заперечую, — сказав адвокат Гончар. — Так само мені особисто відомо від адвоката Алексик, що вона повідомленf про це. Я волю свого підзахисного почув.

Суд задовольнив клопотання підозрюваного Мельника і допустив до захисту адвокатів Олександра Шадріна та Валерія Доброніцина. Але оскільки не з’явилася адвокат Алексик, суд було перенесено на 15 січня, 10.00 год. За цей час нові адвокати мають ознайомитися з матеріалами справи.

Вгору