“Опозиційний блок” влаштув плутанину із протоколами на Шполянщині?

18 листопада 2015, 20:41

Вибори1

На Шполянщині не можуть розібратися із протоколами до обласної ради. Нещодавно до обласної виборчої комісії представники "Опозиційного блоку" принесли копії протоколів із незрозумілими даними по кількох округах Шполянщини. Про це у Фейсбуці написав "свободівець" Ярослав Нищик. У самій Шполянській ТВК про ці протколи взагалі не знають, - так каже член комісії. 

- На останньому засіданні Черкаської обласної ТВК, що відбулося 15-16 листопада 2015 року, кандидати в депутати від "Опозиційного блоку" Мельніков І.П. та Коломієць Б.І.демонстрували копії протоколів Шполянської ТВК по трьох округах, підписані більшістю членів ТВК та скріплені печаткою відповідної ТВК. Дані, що містились у відповідних протоколах, разюче відрізняються від даних, внесених до інших протоколів Шполянської ТВК, тож не може йти мова про арифметичну помилку. На мою думку, йде мова про свідому підробку виборчої документації, - зазначив Ярослав Нищик.

Член Шполянської ТВК від ВО "Черкащани" Валентин Тупота у коментарі "Про все"також говорить, що не розуміє звідки "Опозиційний блок" взяв інші протоколи.

- Протоколи були оголошені. Їх дані повністю збігаються із копіями протоколів, які мають "Черкащани", - коментує пан Валентин. - Якихось інших протоколів, принаймні, я точно не підписував. Для мене взагалі не зрозуміло, де взяли ті протоколи, які принесли до ОВК. Думаю, у це мають втрутитися правоохоронні органи. Мені б теж хотілося побачити ці протоколи

Про те, що втрутитися мають правоохоронці каже і Ярослав Нищик.

- Прошу вчинити відповідні слідчі дії, оскільки за допомогою цих "протоколів" відбувається свідоме затягування встановлення результатів виборів до Черкаської обласної ради та є загроза зриву встановлення результатів виборів депутатів Черкаської обласної ради, - звернувся він до в.о. начальника ГУ Нацполіції у Черкаської області Владислава Пустовара.

Пустовар запевнив, що інформація буде перевірена.

Поділитись

Коментарі

Вгору