Оля Галушко мріє закінчити навчання і повернутися на роботу

16 квітня 2014, 09:51

Скоро мине три місяці відтоді, як під час мітингу біля Черкаської ОДА на 27-річну активістку Ольгу Галушко, яка працювала екскурсоводом в Чигиринському історико-культурному заповіднику «Холодний яр», невідомо (і досі!) хто кинув на голову вазон. Оперували Олю майже дві години. Після цього вона впала в кому. Стан дівчини був надзвичайно складним. Допомогти їй тоді кинулися десятки черкащан. Люди приходили в лікарню, шукали маму Олі і передавали їй гроші на ліки. Не залишили Ольгу в біді і лікарі, і черкаська влада, які повністю взяли на себе всі витрати на її лікування. Не раз провідували дівчину й активісти «Батьківщини», збирали їй на лікування гроші, передавали гостинці, інформує "Про Головне".

- Нещодавно Оля повідомила нам радісну новину: її скоро випишуть додому, — розповідає очільник обласної «Батьківщини» Анатолій Бондаренко. — Але Великдень вона ще, на жаль, святкуватиме в лікарні. Тому напередодні одного з найбільших християнських свят ми з однопартійцями вирішили ще раз провідати Олю, привітати її з прийдешніми святами і на власні очі переконатися в тому, що вона йде на поправку.

Оля розповіла «батьківщинівцям», що почувається вже значно краще, у неї відновилася мова і пам’ять. Хоча про трагічні події під час штурму Черкаської ОДА вона згадувати не хоче, і щойно про це заходить мова, очі Олі наповнюються слізьми.

- Радує те, що у майбутнє Оля дивиться з оптимізмом, — додає Анатолій Бондаренко. — Розповіла нам, що планує закінчити магістратуру і повернутися на улюблену роботу. Щоправда, до цього ще далеко, бо Ольга має пройти ще курс реабілітації, можливо, у Польщі. Наразі дівчина дійсно отримує і якісне лікування, і повноцінне харчування, і вдосталь уваги від рідних, друзів і громадськості. Але раптом що, «Батьківщина» героям нашого місцевого Майдану готова допомогти усім, чим зможемо, — запевняє Бондаренко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору