Олійник запевняє, що його син – у реанімації

04 липня 2014, 15:23

Народний депутат України, колишній регіонал Володимир Олійник не коментує місцезнаходження свого сина, прокурора Черкаського району Руслана Олійника.

Про це він заявив у коментарі кореспондентові vikka.ua.

– Він у реанімації. Поки я його не побачу, я коментарів не дам. Його побили, викрали незаконно. Все це робилося на очах у міліції. Сьогодні я прийшов до висновку: влади і Президента в цій країні немає, – сказав Володимир Олійник і поклав слухавку.

Нагадаємо, сьогодні зранку в Черкасах пікетували обласну прокуратуру. Там мітингувальникам повідомили, що під час перевірки діяльності Руслана Олійника було виявлено ряд порушень. Опісля частина мітингарів пішла в районну прокуратуру. Там, за словами очевидців, Олійнику-молодшому стало зле і його повезли до лікарні.

В обласній прокуратурі поки що не коментують ситуацію.

Поділитись

Коментарі

Черкащанин сказав:

Мабудь такий же виродок як і папаша. Шось я не читав, щоб він засудив дії свого батька при владі яника, а навпаки всіляко підтримував і виносив незаконні рішення. Ганьба, таким не місце в прокуратурі.

Gorgona сказав:

И что ж такое происходит с чиновниками… Когда ворую и превышают полномочия – ничего не боятся и абсолютно здоровы. А как только появляются намеки на “посадку” – в миг здоровье улетучивается и смертельные болезни сражают…правда только до момента пересечения границы…потом все восстанавливается.
Может их тестировать перед назначением на должности “посадкой на 2-3 месяца?

Вгору