У прокуратурі вирішують питання щодо звільнення Олійника-молодшого

04 липня 2014, 11:38

Біля черкаської обласної прокуратури вимагають відставки прокурора Черкаського району Руслана Олійника, інформує vikka.ua.

Близько 10-ї ранку тут зібралися громадські активісти, представники Самооборони Майдану, депутати районної ради. Вони підписали звернення до Генеральної прокуратури, обласного прокурора та голови Черкаської ОДА з вимогою звільнити Руслана Олійника.

До громадськості вийшов заступник обласного прокурора Михайло Кунденко, який зазначив, що на могу громадськості була проведена перевірка діяльності Руслана Олійника. Під час перевірки були виявлені численні порушення. Зараз вирішується питання щодо звільнення Олійника-молодшого з посади районного прокурора. За словами Кунденка, всі матеріали будуть передані до генеальної прокуратури.

Нагадаємо, що у квітні цього року представники Народної ради Черкаського району вже вимагали відставки районного прокурора Руслана Олійника. Активісти пікетували Черкаську обласну прокуратуру, звинувативши Олійника у невиконанні службових обов'язків. Тоді обласний прокурор Віктор Миколенко пообіцяв провести перевірку.

Поділитись

Коментарі

Свобода сказав:

Давно час. І папашу до в’язниці за фальсифікування результатів голосування депутатів, дії направлені на повалення конституційного ладу.

Кроп сказав:

Яблоко от яблони …

Вгору